Objavljeno: Ned 04.08.2019.

HT Prva liga: Munjeviti Osijek u drugom poluvremenu

U posljednjem susretu trećeg kola Hrvatski Telekom Prve lige nogometaši Osijeka pred svojim su navijačima svladali zaprešićki Inter s 3:1.

Osijek se tako djelomično oporavio nakon ispadanja iz Europe, iako je na poluvremenu nedjeljne utakmice imao zaostatak 0:1. Vrlo otvoreni stav Inter-Zaprešića omogućio je brojne prilike s obje strane u prvih 45 minuta, a realizirana je bila samo jedna. Bosec je napravio sve, a Serderov je pogodio za 1:0 gostiju u 21. minuti.

I tih 1:0 Inter-Zaprešića bilo je aktivno sve do 68. minute kada je uslijedila munjevita reakcija Osječana u samo nekoliko minuta. Prvo je Bočkaj izjednačio na asistenciju Kleinheislera, a samo minutu kasnije mađarski je nogometaš sam zabio za 2:1.

Točku na i potpunog preokreta stavio je Antonio Mance koji je u 76. minuti bio precizan za 3:1 i drugu pobjedu Osječana u novoj sezoni.

HT Prva liga, 3. kolo: Osijek - Inter-Zaprešić 3:1 (Bočkaj 68., Kleinheisler 69., Mance 76./Serderov 21.)