Objavljeno: Pet 29.11.2019.

HT Prva liga: Nastavak pozitivne serije Slaven Belupa

Nogometaši Slaven Belupa vrlo su lako svladali zaprešićki Inter 3:0 na domaćem terenu, u prvom susretu 17. kola Hrvatski Telekom Prve lige.

Nastavak je to pozitivne serije Slaven Belupa kojem je ovo bila druga uzastopna ligaška pobjeda, a u posljednje četiri prvenstvene utakmice Slaven Belupo nije primio nijedan pogodak!

Utakmica je odlučena u prvom poluvremenu. Prvi gol je postignut u 15. minuti kada je Goda pucao, a lopta se odbila od Nowaka na putu prema mreži, dok je Ivan Krstanović u 26. realizirao jedanaesterac za 2:0. Za Krstanovića je to ukupno 96. pogodak u karijeri, u hrvatskim prvenstvima.

Priča je okončana u 66. minuti kada je Mikulić glavom zabio za 3:0. Slaven Belupo je sada Zaprešićanima pobjegao na sedam bodova plusa.

HT Prva liga, 17. kolo: Slaven Belupo - Inter-Zaprešić 3:0 (Nowak 15., Krstanović 26.-11m, Mikulić 66.)