Objavljeno: Uto 03.03.2020.

HT Prva liga: Nastavlja se odličan niz Lokomotive

U prvom ogledu 25. kola Hrvatski Telekom Prve lige Lokomotiva je kao domaćin svladala Slaven Belupo s 3:0.

Bila je ovo predigra za polufinalni ogled Kupa kojeg će ove dvije momčadi odigrati u Koprivnici, a ujedno je Lokomotiva nastavila s odličnim nizom. Barem privremeno je stigla već na treće mjesto ljestvice i postala najveća prijetnja drugoplasiranom Hajduku (samo dva boda manje).

Lokomotiva je bila bolja od početka, ali to nije rezultatski materijalizirala u prvom poluvremenu. No, slomila je suparnika unutar samo tri minute nastavka.

Prvo je Uzuni u 59. minuti postigao gol za 1:0, a već u 61. je bilo 2:0 kada je vlastitu mrežu pogodio Jeffren. U sudačkoj nadoknadi Budimir je realizirao jedanaesterac za konačnih 3:0 i potvrdu nove vrlo dobre partije popularnih Lokosa.

HT Prva liga, 25. kolo: Lokomotiva - Slaven Belupo 3:0 (Uzuni 59., Budimir 90.+3-11m/Jeffren 61.-ag)