Objavljeno: Sub 27.11.2021.

HT Prva liga: Neuvjerljiva Rijeka pobijedila u Koprivnici

Nogometaši Rijeke pobijedili su Slaven Belupo u gostima 2:1, u dvoboju 17. kola HT Prve lige, iako pritom druga momčad Lige nije ostavila posebno dobar dojam. Štoviše, u 85. minuti je Slaven Belupo mogao izjednačiti, ali je jedanaesterac Hadžića zaustavio gostujući vratar Zlomislić.

U prvom poluvremenu, u maglovitoj kulisi, nije se događalo gotovo ništa, a jedinu pravu šansu imao je domaćin (Bosec).

Igra se rasplamsala od 51. minute kada je Krstanović, nakon kornera, pogodio vlastitu mrežu. 20 minuta kasnije Rijeka je povećala vodstvo, a za 2:0 je pogodio prvi strijelac Lige Josip Drmić (13. pogodak).

No, Rijeka je bila blizu da ispusti pobjedu, jer je prvo u 74. minuti sjajno sa 17 metara pogodio Caimacov, ali je u 85. Hadžić prilično nonšalantno izveo udarac s bijele točke i riječki vratar Zlomislić je ipak sačuvao svom klubu tri boda, s kojima je Rijeka opet došla vodećem Osijeku na samo bod zaostatka.

Slaven Belupo je ostao pretposljednji i ima šest bodova više od zadnjeg na ljestvici, Hrvatskog dragovoljca.

HT Prva liga, 17. kolo: Slaven Belupo - Rijeka 1:2 (Krstanović 51.-ag, Caimacov 74./Drmić 71.)