Objavljeno: Uto 20.04.2021.

HT Prva liga: Novi remi Slaven Belupa i Hajduka

Igrači Slaven Belupa i Hajduka još su jednom remizirali. Dvoboj 30. kola HT Prve lige u Koprivnici je završio 1:1, a podsjetimo kako su nedavno ove dvije momčadi na Poljudu odigrali 2:2.

Već u devetoj minuti susreta Hajduk je poveo, a strijelac je bio Dimitrov. Splićani su se nakon ranog vodstva povukli i dopustili domaćinu da krene razvijati napadačku igru. Iako je Slaven Belupo imao nekoliko prilika, na odmor se otišlo s prednošću Splićana.

Na startu drugog dijela Hajduk je zaigrao žešće. Propustio je dvije šanse, a onda je u 60. minuti isključen gostujući igrač Todorović, što je samo šest minuta kasnije iskoristio Krstanović za novi gol Hajduku i konačnih 1:1.

Unatoč igraču više, Slaven Belupo je do kraja imao tek jednu priliku za tri boda.

Hajduk je ostao na samo jednoj prvenstvenoj pobjedi u zadnja četiri nastupa te je usporio svoj lov na Goricu i Rijeku.

HT Prva liga, 30. kolo: Slaven Belupo - Hajduk 1:1 (Krstanović 66./Dimitrov 9.)