Objavljeno: Pet 19.02.2021.

HT Prva liga: Odlična utakmica, remi Slaven Belupa i Šibenika

Nogometaši Slaven Belupa i Šibenika otvorili su 22. kolo HT Prve lige remijem u Koprivnici s četiri pogotka (2:2).

Uvodne minute su jasno pokazale da će se igrati atraktivno u Koprivnici. Ampem je propustio šansu za goste, a Knöll za domaćina. Vrlo brzo su se počele tresti i mreže, točnije domaća, jer su nakon dvije asistencije Marka Bulata sjajno pogađali Prince Ampem u 21. i Deni Jurić u 40. minuti.

Šibenik je igrao odlično, ali se Slaven Belupo potpuno vratio u igru u samoj završnici prvog dijela. Knöll je u 43. smanjio, a Iličić u 45. minuti pogodio za 2:2.

Otvoreno s obje strane se igralo i u nastavku ogleda, ali golova više nije bilo. Najbolje su prilike imali Ampem za Šibenčane, a u samoj završnici Knöll za domaći sastav, no tada je odlično reagirao šibenski vratar Labrović.

HT Prva liga, 22. kolo: Slaven Belupo - Šibenik 2:2 (Knöll 43., Iličić 45./Ampem 21., Jurić 40.)