Objavljeno: Ned 15.09.2019.

HT Prva liga: Osijek prosuo pobjedu u samoj završnici

Nogometaši Osijeka vodili su 2:0 do 89. minute protiv Varaždina, u domaćem ogledu osmog kola Hrvatski Telekom Prve lige.

No, to Osječanima nije bilo dovoljno za pobjedu. U samoj završnici Varaždin je postigao dva pogotka i tako nenadano osvojio veliki bod na teškom gostovanju. Međutim, Varaždin i dalje čeka na premijernu pobjedu u prvoligaškom okruženju (ima četiri remija i četiri poraza).

Osijek je na pladnju imao pobjedu, nakon što je Marić u 26. pogodio iz slobodnog udarca, a potom Igor Silva nakon lijepog prodora u 42. minuti povećao na 2:0.

I dva gola prednosti domaćin je imao sve do 89. minute. Tada je Đurasek pogodio osječku mrežu iz slobodnog udarca za 1:2, dok je sve na stadionu šokirao Lisakovič koji je u 92. minuti poentirao iz kontre za konačnih 2:2.

HT Prva liga, 8. kolo: Osijek - Varaždin 2:2 (Marić 26., Silva 42./Đurasek 89., Lisakovič 90.+2)