Objavljeno: Ned 08.12.2019.

HT Prva liga: Osijek u nastavku slomio Lokomotivu

Uz četiri gola u drugom poluvremenu, nogometaši Osijeka na domaćem su terenu uvjerljivo pobijedili Lokomotivu s 4:0, u utakmici 18. kola Hrvatski Telekom Prve lige.

Osijek se tako drugoplasiranom na ljestvici Hajduku približio na samo dva boda zaostatka, dok je ispred Lokomotive stekao dva boda plusa.

Nakon plahog i lošeg prvog poluvremena, u kojem je dominirala magla, u nastavku su Osječani potpuno slomili suparnika. Prvo je Marić uspješno izveo jedanaesterac za 1:0 u 55. minuti, a nakon sat vremena igre isključen je gostujući igrač Kastrati zbog drugog žutog kartona.

Kasnije su Osječani itekako iskoristili igrača više, a redom su za konačnih 4:0 zabijali Pilj (78.), Kleinheisler (82.) i Bočkaj (91. minuta).

HT Prva liga, 18. kolo: Osijek - Lokomotiva 4:0 (Marić 55.-11m, Pilj 78., Kleinheisler 82., Bočkaj 90.+1)