Objavljeno: Pet 22.01.2021.

HT Prva liga: Osijek uvjerljiv kod Lokomotive

Nastavak sezone Osijek je otvorio kako je i igrao u prvom dijelu. U ogledu 17. kola HT Prve lige Osijek je kao gost rutinski svladao Lokomotivu s 3:0.

Osijek je nakon prvog poluvremena osigurao dva gola prednosti. Najzaslužniji za to bio je dvostruki strijelac Ramon Mierez koji je prvi gol zabio u 18., dok je u 35. minuti realizirao jedanaesterac za 2:0.

Gosti su korak bliže osvajanju tri boda došli odmah na startu drugog dijela, budući da je drugi žuti karton dobio Papadopoulos, igrač Lokomotive. Potom je u 59. minuti Damjan Bohar povećao na 3:0 i na tome su Osječani stali, iako su mogli zabiti još nekoliko pogodaka u završnom dijelu susreta.

Osijek je upisao već 11. prvenstvenu pobjedu, a Lokomotiva je i dalje blizu dna ljestvice. Bila je ovo, inače, prva službena utakmica Jerka Leke na trenerskoj klupi Lokomotive.

HT Prva liga, 17. kolo: Lokomotiva - Osijek 0:3 (Mierez 18., 35.-11m, Bohar 59.)