Objavljeno: Sub 07.03.2020.

HT Prva liga: Peti ligaški poraz u nizu Zaprešićana

Slaven Belupo je uspješno obavio gostovanje u 26. kolu HT Prve lige te je s 2:0 pobijedio Inter u Zaprešiću.

Dodatno se time Slaven Belupo odmaknuo od dna ljestvice gdje je sve čvršće upravo zaprešićka momčad koja je ove subote upisala već peti prvenstveni poraz u nizu.

Slaven Belupo, pak, nije postigao nijedan pogodak (i osvojio je jedan bod) u zadnja dva nastupa, ali je ovom prilikom tri boda osigurao već u uvodnih 45 minuta igre.

U 28. minuti Bruno Bogojević je, nakon sjajnog solo prodora sa sredine terena, zabio za 1:0, dok je u 43. Karlo Lulić odlično opalio s 20-ak metara za 2:0. Inače, napad prije drugog gola gostiju Inter-Zaprešić je imao savršenu priliku za izjednačenje, ali je nespretan u reakciji bio Zamouri.

U nastavku je Slaven Belupo mirno zadržao prednost i drugi put u sezoni pobijedio suparnika iz Zaprešića.

HT Prva liga, 26. kolo: Inter-Zaprešić - Slaven Belupo 0:2 (Bogojević 28., Lulić 43.)