Objavljeno: Pet 15.10.2021.

HT Prva liga: Podjela bodova Hrvatskog dragovoljca i Lokomotive

Nastavljena je sezona u HT Prvoj ligi, a u prvom susretu 12. kola nije bilo pobjednika. Hrvatski dragovoljac i Lokomotiva su odigrali 2:2, premda je Lokomotiva vrlo brzo stekla dva gola prednosti.

Sjajno je utakmicu otvorila Lokomotiva, koja je nakon 17 minuta igre imala vodstvo 2:0. Prvo je Kulenović precizno naciljao suparničku mrežu glavom, dok je u 17. minuti sjajan pogodak postigao Kačavenda koji je raspalio i pogodio s više od 20 metara.

No, zaostatak od dva gola nije demoralizirao domaći sastav koji je smanjio u 30. minuti pogotkom Mioča, dok se u 58. odlično snašao Lukić koji je pogodio za izjednačenje na 2:2.

Ipak, u novim problemima se Hrvatski dragovoljac našao od 77. minute kada je pocrvenio Pasariček i do kraja je Lokomotiva nasrnula po treći pogodak. Dvije odlične šanse je imao Hoxha, ali domaćin je sve do kraja zadržao taj jedan bod u džepu s kojim se na ljestvici izjednačio sa Slaven Belupom.

HT Prva liga, 12. kolo: Hrvatski dragovoljac - Lokomotiva 2:2 (Mioč 30., Lukić 58./Kulenović 9., Kačavenda 17.)