Objavljeno: Ned 06.10.2019.

HT Prva liga: Podjela bodova Rijeke i Lokomotive

Odigrana je posljednja utakmica 11. kola Hrvatski Telekom Prve lige u kojoj nije bilo pobjednika. Na Rujevici su Rijeka i Lokomotiva odigrali 1:1.

Lokomotiva je imala prvu pravu priliku na utakmicu (Kastrati), ali je ostatak prvog poluvremena prošao u dominaciji Rijeke. Fijukala je lopta oko gostujućih vrata i nakon svega je u 44. minuti Franko Andrijašević zabio za 1:0, nakon što je dobro reagirao na odbijenu loptu.

No, odmah na početku nastavka stvari su se vratile na početak. Uzuni je iskoristio grešku riječke obrane i izjednačio na 1:1. Rijeka je opet iznova krenula s napadima i propuštala je dobre prilike, no na kraju je čak i domaćin strahovao za taj bod jer u 89. minuti gostujući napadač Budimir nije realizirao situaciju jedan na jedan s domaćim vratarom Prskalom.

Rijeka polako zaostaje za vodećim dvojcem na ljestvici. Izjednačena je s Osijekom na trećem mjestu, ali ima i susret manje.

HT Prva liga, 11. kolo: Rijeka - Lokomotiva 1:1 (Andrijašević 45./Uzuni 49.)