Objavljeno: Pet 27.09.2019.

HT Prva liga: Potpuna dominacija Dinama protiv Lokomotive

Izuzetno uvjerljivo, igrački i rezultatski, Dinamo je u gostima pobijedio Lokomotivu s 4:0 u dvoboju desetog kola Hrvatski Telekom Prve lige.

Kroz cijelu utakmicu Dinamo je bio znatno bolja momčad, a pogotovo u drugom poluvremenu kada je predvođen Danijem Olmom razbio suparnika.

U prvom dijelu Dinamo je stekao prednost od jednog gola (Kadzior u desetoj minuti), dok je u nastavku frcalo sa svih strana u domaćem šesnaestercu. Olmo je u 58. minuti povećao na 2:0, već u idućem napadu Oršić je nakon akcije Olma i Ademija zabio za 3:0, dok je priču zaključio Gavranović pogotkom u 75. minuti za konačno uvjerljivo slavlje hrvatskog prvaka.

Ovim je porazom stala Lokomotivina dugačka pozitivna serija u Prvenstvu, a koja je prije ovog uvjerljivog poraza u šest utakmica upisala četiri pobjede i dva neodlučena rezultata.

HT Prva liga, 10. kolo: Lokomotiva - Dinamo 0:4 (Kadzior 10., Olmo 58., Oršić 59., Gavranović 75.)