Objavljeno: Ned 28.04.2019.

HT Prva liga: Prva gostujuća pobjeda Slaven Belupa u sezoni

U 31. kolu Hrvatski Telekom Prve lige Slaven Belupo je ostvario premijernu gostujuću pobjedu u sezoni! S 3:1 klub iz Koprivnice slavio je kod Intera u Zaprešiću.

I ne samo to, već je Slaven Belupo ovom pobjedom preskočio upravo Inter-Zaprešić na ljestvici i sada ima bod više (29-28).

Već u šestoj minuti gosti su poveli pogotkom Bruna Gode. I to je vodstvo gostiju stajalo sve do 54. minute kada je zaprešićki Bugarin Tsonev izjednačio. Ali, odgovor Slaven Belupa bio je ekspresan i još žešći.

U 58. minuti vodstvo je golom vratio Čanađija, a samo dvije minute kasnije Mateas Delić postigao je gol za konačnih 3:1.

I tako je Slaven Belupo, nakon čak 10 gostujućih remija i pet poraza, po prvi put u sezoni proslavio pobjedu izvan svog stadiona.

HT Prva liga, 31. kolo: Inter-Zaprešić - Slaven Belupo 1:3 (Tsonev 54./Goda 6., Čanađija 58., Delić 60.)