Objavljeno: Sub 24.07.2021.

HT Prva liga: Puni plijen Lokomotive u Koprivnici

U dvoboju drugog kola HT Prve lige Lokomotiva je osvojila sva tri boda na gostovanju u Koprivnici gdje je s 2:1 svladala Slaven Belupo.

Aktivno su dvoboj otvorile obje momčadi, a povela je Lokomotiva golom Cokaja u 22. minuti. Taj gol je do kraja poluvremena ipak smirio gostujuću momčad koja se povukla i dopustila Slaven Belupu dirigiranje igrom.

No, domaćin nije do kraja prvog dijela izbrisao taj zaostatak, a na početku nastavka Lokomotiva je imala nekoliko sjajnih prilika kada je mogla povećati prednost. Ali, to se nije dogodilo, već je Krstanović u 66. minuti realizirao udarac s bijele točke za 1:1.

Odmah nakon toga drama se povećala jer je na stadionu nestalo struje, a nakon što su se uvjeti normalizirali i igra se nastavila, gosti su golom Pivarića u 80. minuti stigli do velika tri gostujuća boda.

HT Prva liga, 2. kolo: Slaven Belupo - Lokomotiva 1:2 (Krstanović 66.-11m/Cokaj 22., Pivarić 80.)