Objavljeno: Ned 23.02.2020.

HT Prva liga: Remi Istre 1961 i Slaven Belupa

Okončano je 23. kolo Hrvatski Telekom Prve lige, a u zadnjem susretu nije bilo pobjednika. Istra 1961 i Slaven Belupo odigrali su 1:1.

Oba su pogotka postignuta u prvom poluvremenu. Domaćin je vrlo rano poveo, u četvrtoj minuti strijelac je bio Rafa Paez, no koprivnički junak još je jednom bio Ivan Krstanović.

Iskusni igrač je u 33. minuti vratio stvari na početak, pogodio je za 1:1 i to se pokazao konačnim rezultatom. Krstanoviću je to bio jubilarni deseti ligaški gol u sezoni.

Slaven Belupo je upisao tek drugi gostujući remi u sezoni, dok se Istra 1961 na svom pretposljednjem mjestu na jedan bod približila Inter-Zaprešiću, a za jedan bod pobjegla posljednjem Varaždinu.

HT Prva liga, 23. kolo: Istra 1961 - Slaven Belupo 1:1 (Rafa Paez 4./Krstanović 33.)