Objavljeno: Pet 11.09.2020.

HT Prva liga: Remi u Koprivnici, Krstanović promašio jedanaesterac

U prvom dvoboju četvrtog kola HT Prve lige nije bilo golova. Slaven Belupo i Šibenik su odigrali 0:0 te je klub iz Koprivnice ostvario već treći remi u sezoni, dok je Šibenik osvojio prvi bod. I jedni i drugi i dalje čekaju premijernu pobjedu.

Šibenik je vrlo hrabro otvorio utakmicu te je u uvodnih dvadesetak minuta imao dvije odlične šanse (Delić i Ćurić). No, kako je vrijeme prolazilo tako su se odnosi na terenu mijenjali, a Slaven Belupo je preuzeo kontrolu.

U posljednjim trenucima prvog poluvremena Slaven Belupo je imao idealnu šansu za vodstvo. Jedanaesterac je izveo Ivan Krstanović, ali je promašio vrata. Bio je to njegov tek drugi promašeni udarac s bijele točke u karijeri u hrvatskim prvenstvima.

U nastavku je Slaven Belupo dominirao, makar su i gosti prijetili iz kontri. Najbolju je šansu propustio domaćin i to u sudačkoj nadoknadi kada je Etoundi s dva metra udaljenosti pucao glavom, ali je sjajno obranio Labrović.

HT Prva liga, 4. kolo: Slaven Belupo - Šibenik 0:0