Objavljeno: Uto 03.03.2020.

HT Prva liga: Rijeka se vratila na treće mjesto

Uvjerljiva je bila Rijeka u 25. kolu Hrvatski Telekom Prve lige te je na svojoj Rujevici svladala zaprešićki Inter s 4:1.

Time se Rijeka vratila na treće mjesto ljestvice. Ima bod više od Lokomotive i samo bod manje od drugog Hajduka, iako Splićanima ostaje za odigrati tek utakmica ovog kola (u srijedu veliki derbi protiv Dinama).

Rijeka je vrlo brzo počela rješavati problem zvan Inter-Zaprešić. U devetoj minuti već je Čolak zabio za 1:0, a pred kraj poluvremena Lepinjica je povećao na 2:0.

Riječki su nogometaši potpuno dominirali, a sve se repriziralo u nastavku u kojem je domaćin također postigao dva gola (premijerni gol za Rijeku Galovića i Murić). Za goste je strijelac počasnog gola bio Mamut.

HT Prva liga, 25. kolo: Rijeka - Inter-Zaprešić 4:1 (Čolak 9., Lepinjica 41., Galović 65., Murić 84./Mamut 70.)