Objavljeno: Sub 19.10.2019.

HT Prva liga: Rijeka u 90. do slavlja u Koprivnici

Vrlo su sretno nogometaši Rijeke pobijedili Slaven Belupo u gostima 2:1, u susretu 12. kola Hrvatski Telekom Prve lige.

Do 74. minute Slaven Belupo je vodio, a do 90. minute rezultat je bio 1:1. No, riječki se nogometaši kući vraćaju s tri boda i time su zadržali kontakt s Dinamom i Hajdukom na vrhu ljestvice.

Slaven Belupo je većim dijelom utakmice bio bolji. Stvarao je prilike i zaslužio je barem bod (ako ne i sva tri). No, gol Radivojevića u 14. minuti poništio je Gorgon koji je u 74. izjednačio na 1:1, dok je u posljednjoj minuti Maxwell Acosty bio spretan u gostujućem šesnaestercu te je pogodio za pobjedu Rijeke 2:1.

Slaven Belupo je na pretposljednjem mjestu ljestvice i upisao je treći ligaški poraz u nizu. Rijeka je, pak, dobila treću gostujuću prvenstvenu utakmicu za redom.

HT Prva liga, 12. kolo: Slaven Belupo - Rijeka 1:2 (Radivojević 14./Gorgon 74., Acosty 90.)