Objavljeno: Sub 27.07.2019.

HT Prva liga: Rijeka u nadoknadi do pobjede protiv Lokomotive

Kao i Dinamo, tako je i Rijeka u drugom kolu Hrvatski Telekom Prve lige upisala drugu pobjedu.

No, dok Dinamo uvjerljivo osvaja bodove, Rijeka to čini na teži, ali moguće i slađi način. Primjerice, u aktualnom drugom kolu Rijeka je u gostima pobijedila Lokomotivu 1:0, a do pobjede je došla u sudačkoj nadoknadi.

Antonio Mirko Čolak u 92. minuti spretno je reagirao i pogodio za pobjedu Rijeke koja je bila bolja na ovom gostovanju i zaslužila je pobjedu daleko više od svog suparnika.

Od kraja prvog poluvremena krenula je bolja i konkretnija igra Rijeke, ali sve do samog kraja prilike su propuštali opet vrlo dobri Murić pa Čolak, Halilović, Pavičić… Ipak, sretno su i spretno na kraju gosti osvojili tri boda, dok je Lokomotiva, nakon poraza od Dinama na samom startu sezone, izgubila novu utakmicu.

HT Prva liga, 2. kolo: Lokomotiva - Rijeka 0:1 (Čolak 90.+2)