Objavljeno: Sub 03.04.2021.

HT Prva liga: Rijeka vodila 4:0 pa strahovala za pobjedu

Pobjedom Rijeke kod Gorice od 4:3 okončano je 27. kolo HT Prve lige. Rijeka je u Velikoj Gorici vodila čak 4:0, ali je na kraju strahovala za pobjedu jer je domaći sastav došao na korak do izjednačenja.

Na samom početku savršenu priliku, jedan na jedan, propustio je Murić. No, iskupio se tako što je vrlo brzo dva puta asistirao. U 11. minuti Andrijaševiću za 1:0, a u 13. Drmiću za 2:0 gostiju.

Iako je Gorica dobro otvorila dvoboj, nakon dva primljena gola se izgubila. Dodatne udarce domaćin je dobio na startu drugog poluvremena. Jovičić je prvo postigao autogol, a u 64. minuti je Čerin zabio za 4:0.

No, nije Gorica time bila slomljena. Malo po malo se potpuno vratila u igru. Mitrović, Mudrinski i autogol Galovića unijeli su pravu dramu u ovaj susret i Gorica je smanjila na 3:4. Ipak, do boda Gorica nije stigla. U samoj završnici je domaći igrač Nimely zaradio drugi žuti karton i tri boda Rijeke su ostala netaknuta.

HT Prva liga, 27. kolo: Gorica - Rijeka 3:4 (Jovičić 50.-ag, Mitrović 73., Mudrinski 84./Andrijašević 11., Drmić 13., Čerin 64., Galović 86.-ag)