Objavljeno: Ned 12.07.2020.

HT Prva liga: Samo bod Lokomotive u Koprivnici

Slaven Belupo i Lokomotiva odigrali su 1:1 u Koprivnici, u ogledu 34. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Za Lokomotivu je to korak unatrag u borbi za drugo mjesto.

U uvodnim minutama je bolje reagirala Lokomotiva, no vrlo brzo su se stvari na travnjaku okrenule. Slaven Belupo je počeo diktirati žešći tempo, napadao je, bilo je vruće u gostujućem šesnaestercu, a Lokomotivu je od primljenog gola spašavao vratar Grbić (prilike Krstanovića i Bačelić-Grgića).

Odlučnija igra na kraju se isplatila Slaven Belupu koji je poveo u 62. minuti, a strijelac je bio Bruno Bogojević.

No, Lokomotiva se brzo vratila u igru. U 73. minuti je izjednačio Marko Tolić, ali do kraja gosti ipak nisu uspjeli kreirati potpuni preokret. Time je Lokomotiva ostala na trećem mjestu, bod iza Osijeka, a što je još loša vijest za Lokomotivu u toj borbi jest činjenica da u posljednjem kolu sezone gostuje kod Osijeka u Gradskom vrtu.

HT Prva liga, 34. kolo: Slaven Belupo - Lokomotiva 1:1 (Bogojević 62./Tolić 73.)