Objavljeno: Ned 20.10.2019.

HT Prva liga: Šest golova u Zaprešiću, bez pobjednika

Čak šest pogodaka postignuto je u susretu 12. kola Hrvatski Telekom Prve lige u Zaprešiću, a pritom nije bilo pobjednika. Inter-Zaprešić i Osijek odigrali su 3:3.

U otvorenom ogledu s obje strane na kraju je domaćin propustio veliku priliku drugi put pobijediti u sezoni. Vodio je do 93. minute, ali je zaprešićka obrana ipak popustila.

Osijek je poveo u 27. minuti kada je Marić realizirao jedanaesterac, ali je potom sjajni Serder Serderov uzvratio s tri pogotka (32., 43. i 63. minuta) i Inter-Zaprešić je poveo 3:1.

No, prvo je Lopa smanjio u 72. minuti, a u sudačkoj nadoknadi Špoljarić je lijepo proslijedio ubačaj Talysa i pogodio za konačnih 3:3.

Inter-Zaprešić ostao je na posljednjem mjestu ljestvice i ima dva boda manje od Istre 1961, Varaždina i Slaven Belupa. Osijek je nakon dvije ligaške pobjede, pod vodstvom novog trenera Kuleševića po prvi puta ostao bez pobjede.

HT Prva liga, 12. kolo: Inter-Zaprešić - Osijek 3:3 (Serderov 32., 43., 63./Marić 27.-11m, Lopa 72., Špoljarić 90.+3)