Objavljeno: Uto 20.04.2021.

HT Prva liga: Šibenik u završnici ostao bez pobjede protiv Gorice

Šibenik i Gorica otvorili su 30. kolo HT Prve lige, a dvoboj na Šubićevcu je završio bez pobjednika (1:1).

Time su oba kluba ponovno bezuspješno pokušala doći do pobjede, nakon dugo vremena. Šibenik je zadnji put prvenstvenu pobjedu upisao sredinom veljače, a Gorica krajem tog mjeseca.

Ovaj put su bliže bodovima bili domaći igrači koji su vodili golom Suada Sahitija sve do 88. minute. Neposredno prije izjednačenja drugi žuti, isključujući karton dobio je domaći igrač Mina, a u prvoj sljedećoj akciji je Delfi iz gužve pogodio za bod gostiju.

Inače, prvo poluvrijeme je bolje odigrao Šibenik te je na njegovom kraju nagrađen lijepim pogotkom Suada Sahitija. U nastavku je nešto bolja bila Gorica koja je na kraju izbjegla poraz u Šibeniku.

Šibenik je remizirao treći put u zadnje četiri utakmice, a Gorica drugi put u zadnja tri nastupa.

HT Prva liga, 30. kolo: Šibenik - Gorica 1:1 (S. Sahiti 40./Delfi 88.)