Objavljeno: Sub 25.05.2019.

HT Prva liga: Slaven Belupo i Rijeka remizirali u Koprivnici

Nogometaši Slaven Belupa i Rijeke okončali su sezonu međusobnom utakmicom koja je završila bez pobjednika (1:1).

Slaven Belupo je tako u pozitivnom ritmu završio sezonu (tri pobjede, dva remija i poraz u posljednjih šest nastupa), dok je trener Rijeke Igor Bišćan uglavnom odmarao junake iz Pule koji su osvojili Kup, ali je ipak izbjegao poraz na samom kraju sezone.

Pogoci su postignuti u drugom poluvremenu. Slaven Belupo je poveo golom Karla Plantaka u 56. minuti, no vrlo brzo na drugoj je strani izjednačio Maxwell Acosty (u 63. minuti).

Do kraja su oba sastava mogla postići pobjednički pogodak, a najbliže je tome bio Halilović nekoliko minuta prije kraja, ali je odlično i refleksno reagirao domaći vratar Filipović.

HT Prva liga, 36. kolo: Slaven Belupo - Rijeka 1:1 (Plantak 56./Acosty 63.)