Objavljeno: Sub 21.09.2019.

HT Prva liga: Slaven Belupo prekinuo negativan niz

Nogometaši Slaven Belupa svladali su na domaćem terenu Goricu 2:0 u duelu devetog kola Hrvatski Telekom Prve lige.

Time je Slaven Belupo prekinuo negativan niz od tri utakmice bez pobjede, s tim da je u posljednja dva nastupa upisivao visoke poraze (Lokomotiva 1:6 i Inter-Zaprešić 1:3).

Poveo je domaćin zaslugama igrača Gorice Steenvoordena koji je zabio autogol u 29. minuti, nakon udarca Bogojevića. Potvrda pobjede dogodila se u završnici kada je Ivan Krstanović rutinirano realizirao jedanaesterac u 86. minuti.

Gosti su osim poraza, dvoboj završili s dvojicom igrača manje, isključeni su Čabraja u 85. i Lovrić u 90. minuti.

HT Prva liga, 9. kolo: Slaven Belupo - Gorica 2:0 (Krstanović 86.-11m/Steenvoorden 29.-ag)