Objavljeno: Pet 28.08.2020.

HT Prva liga: Treća pobjeda Gorice, treći poraz Šibenika

U Velikoj Gorici je odigrana prva utakmica trećeg kola HT Prve lige, a domaća Gorica je pobjedom protiv Šibenika od 3:2 upisala treću pobjedu na startu sezone. Novi prvoligaš Šibenik, pak, ima iza sebe tri poraza.

Već u trećoj minuti domaćin je poveo, a strijelac je bio Ognjen Mudrinski, prvi strijelac HT Prve lige (peti pogodak). Taj je gol umrtvio Goricu u nastavku poluvremena, a Šibenik je ostavljao bolji dojam i savršeni je trenutak za izjednačenje imao krajem prvog dijela.

No, Kahlina je obranio jedanaesterac Bulatu, a Albi Doka je potom zaustavio i novi pokušaj Ampema.

U nastavku je Gorica dodala gas te je Lovrić u 65. minuti zabio za 2:0, a Babec u 74. za 3:0. Iako je Nikola Rak u 87. minuti smanjio na 1:3, a Anočić u 94. na 2:3, vremena za čudo nije bilo.

HT Prva liga, 3. kolo: Gorica - Šibenik 3:2 (Mudrinski 3., Lovrić 65., Babec 74./Nikola Rak 87., Anočić 90.+4)