Objavljeno: Čet 25.06.2020.

HT Prva liga: U Puli remi Istre 1961 i Lokomotive

U prvom susretu 31. kola Hrvatski Telekom Prve lige nije bilo pobjednika. U Puli su Istra 1961 i Lokomotiva odigrali 1:1.

Pogoci su postignuti u uvodnom dijelu susreta. Prvo je u devetoj minuti Lirim Kastrati sjajno primio dugu loptu i potom rutinski zatresao domaću mrežu, ali samo pet minuta kasnije Blagojević je odlično asistirao, dok je glavom na 1:1 izjednačio Guzina.

U ostatku prvog dijela obje su momčadi imale nekoliko dobrih prilika, a u nastavku je Lokomotiva uspostavila kontrolu susreta  sve do 72. minute kada su se promijenile okolnosti na terenu.

Tada je gostujući igrač Karačić zaradio crveni karton čime je i domaćin dobio šansu osvojiti preostala dva boda. I sjajnu je priliku u 85. minuti za Puljane imao Lončar, ali je Grbić obranio njegov udarac s metra udaljenosti. Malo kasnije opasan je udarac glavom imao i napadač Lokomotive Rakić, ali promjene rezultata nije bilo.

Puljani su osvojili dobar bod u svojoj borbi za opstanak, dok su gosti vjerojatno očekivali sva tri, ali su se na kraju zadovoljili jednim bodom.

HT Prva liga, 31. kolo: Istra 1961 - Lokomotiva 1:1 (Guzina 14./Kastrati 9.)