Objavljeno: Ned 16.02.2020.

HT Prva liga: VAR u nadoknadi uzeo pobjedu Rijeci

U posljednjem susretu 22. kola HT Prve lige između Gorice i Rijeke nije bilo ni pobjednika, ni pogodaka.

No, u sudačkoj nadoknadi Rijeka je postigla gol koji je naknadno poništen zbog pregledavanja uz VAR tehnologiju i uočenog igranja rukom. Inače, bila je to akcija u kojoj je Štefulj bio asistent, a Čolak strijelac i da je gol priznat bila bi to treća u nizu identična akcija i ista 1:0 pobjeda Rijeke.

Rijeka je u prvom poluvremenu propustila priliku ne samo voditi, već napraviti veliki korak prema tri boda. Čolak je pogodio okvir vrata, ozbiljno je zaprijetio Halilović, a pred kraj prvog dijela sjajnu je šansu propustio Lončar.

U nastavku se igra izjednačila, sve bolja je bila domaća momčad, a najbolju je priliku Gorica imala kada je Lovrić iz slobodnog udarca pogodio riječki okvir vrata.

Nakon pet poraza od Gorice u nizu, igrači Rijeke su napokon izbjegli takav scenarij, no zbog same utakmice vjerojatno nisu sretni napustili Veliku Goricu.

HT Prva liga, 22. kolo: Gorica - Rijeka 0:0