Objavljeno: Sub 17.08.2019.

HT Prva liga: Varaždin i dalje bez pobjede

U prvoj utakmici ove subote u sklopu petoga kola HT Prve lige Varaždin i Lokomotiva su pred 2200 gledatelja odigrali 1:1.

U siromašnom prvom dijelu postignut je pogodak tek u 44. minuti. Slobodan udarac Ivana Posavca stigao je do Dejan Glavice koji majstorski, s ruba šesnaesterca, pogađa za vodstvo domaćina.

Drugi dio započeo je zamjenom u momčadi Lokomotive. Umjesto Cokaja ušao je njegov sunarodnjak Uzuni, a ta se izmjena isplatila već u 56. minuti. Nakon ubačaja Kastratija, Uzuni je postigao svoj prvi pogodak ove sezone.

Do kraja susreta obje su momčadi tražile pobjedu, no do promjene na semaforu nije došlo. Momčad Varaždina u sljedećem kolu očekuje lokalni derbi sa Slaven Belupom, dok će Lokomotiva put Zaprešića.

HT Prva liga, 5. kolo: Varaždin - Lokomotiva 1:1 (Glavica 44./Uzuni 56.)