Objavljeno: Sri 04.03.2020.

HT Prva liga: Varaždin u nadoknadi ostao bez tri boda protiv Gorice

Veliku su priliku propustili nogometaši Varaždina u ogledu 25. kola Hrvatski Telekom Prve lige.

U šakama su imali tri važna boda za opstanak protiv Gorice, ali na kraju je ogled završio podjelom bodova (2:2). Na dnu ljestvice su tako Varaždin i Inter-Zaprešić s istim brojem bodova, dok dva više ima Istra 1961.

U 31. minuti grdno je pogriješio velikogorički vratar Kahlina kojem je povratna lopta od Čanađije prešla preko noge i završila u mreži. Bio je to šok za goste koji je samo tri minute kasnije rezultirao novim primljenim golom. Benko je, nakon što mu je sve pripremio Teklić, pogodio za 2:0.

No, Kristijan Lovrić bio je koban za Varaždince. U 65. minuti smanjio je na 1:2, a debelo u nadoknadi realizirao je jedanaesterac za 2:2, nakon što je Stolnik laktom, u svom šesnaestercu, udario suparničkog igrača.

HT Prva liga, 25. kolo: Varaždin - Gorica 2:2 (Benko 34./Čanađija 31.-ag, Lovrić 65., 90.+6-11m)