Objavljeno: Pet 30.04.2021.

HT Prva liga: Velika tri boda Lokomotive protiv Šibenika

U prvom susretu 32. kola HT Prve lige Lokomotiva je osvojila iznimno važna tri boda u domaćem susretu protiv Šibenika. Lokomotiva je slavila 1:0 čime je nakon dugo vremena napustila posljednje mjesto na ljestvici.

Šibenik je ostavio bolji dojam u prvom poluvremenu te je imao konkretnije napade. U istom ritmu se nastavila utakmica u drugom poluvremenu kada su gosti postigli i pogodak. Najbolji gostujući strijelac Deni Jurić je zatresao mrežu Lokomotive, ali je VAR poništio pogodak zbog minimalnog zaleđa.

Nakon toga, došlo je do promjene na terenu i Lokomotiva je postajala sve opasnija. Ta lagana inicijativa na kraju je okrunjena pogotkom. Nakon kornera, u 85. minuti, najbolje se snašao Lešković koji je zabio za velika tri boda Lokomotive.

Uz utakmicu više, Lokomotiva se bodovno izjednačila s Varaždinom i ta dva kluba bježe sada zadnjoj Istri 1961 za jedan bod.

HT Prva liga, 32. kolo: Lokomotiva - Šibenik 1:0 (Lešković 85.)