Objavljeno: Pet 04.10.2019.

HT Prva liga: Vratar Zaprešićana Frelih zabio za Interov bod

U prvom susretu 11. kola Hrvatski Telekom Prve lige nije bilo pobjednika. U Puli su nogometaši Istre 1961 i zaprešićkog Intera odigrali 2:2.

Šokantna je bila sama završnica ovog ogleda, budući da je u glavnoj ulozi bio gostujući vratar Žiga Frelih, ali ne na svojim vratima, već u suparničkom šesnaestercu. U 94. minuti Frelih je u velikoj gužvi pucao i pogodio za konačnih 2:2.

Prije toga Inter-Zaprešić vodio je već od sedme minute kada je Grgić bio strijelac, no početkom drugog poluvremena s dva vrlo lijepa pogotka rezultat je okrenuo Antonio Ivančić (u 47. i 56. minuti).

I potom su Puljani relativno dobro kontrolirali situaciju na terenu i vodstvo. I čuvali taj gol prednosti do sudačke nadoknade kada je odnekud "uskrsnuo" gostujući vratar i šokirao sve na stadionu.

HT Prva liga, 11. kolo: Istra 1961 - Inter-Zaprešić 2:2 (Ivančić 47., 56./Grgić 7., Frelih 90.+4)