Objavljeno: Sri 14.03.2018.

HT Prva liga: Zaprešićanima bod u Gradskom vrtu

Osijek nije uspio pobijediti ni u zaostalom susretu 24. kola Hrvatski Telekom Prve lige. U Gradskom vrtu su Osijek i zaprešićki Inter odigrali 1:1.

Osijek je tako još jednom kiksao u nastavku sezone, a Inter-Zaprešić postigao prvi pogodak u drugom dijelu sezone. Golovi su, inače, postignuti u razmaku od 60-ak sekundi. Gosti su poveli preko Marka Vukčevića u desetoj minuti, a već u idućem napadu izjednačio je Goran Milović.

Upravo je spomenuti Milović u drugom poluvremenu, u samo nekoliko minuta, zaradio dva žuta kartona zbog čega je pola sata prije kraja utakmice napustio travnjak.

Poluprilike s obje strane su, pak, ostale neiskorištene pa je susret završio bez pobjednika.

HT Prva liga, zaostala utakmica 24. kola: Osijek - Inter-Zaprešić 1:1 (Milović 11./Vukčević 10.)