Objavljeno: Sri 12.02.2020.

Juniorska Liga prvaka: Dinamo u osmini finala

Mladi nogometaši Dinama plasirali su se u osminu finala juniorske Lige prvaka, nakon što su u lutriji jedanaesteraca bili bolji od ukrajinskog imenjaka u Kijevu (4:3).

Žestoka se borba vodila tijekom 90 minuta, ali bez izrazitih šansi. Zaiskrilo je tek u samoj završnici kada je svaka momčad imala po jednu vrlo izglednu priliku.

Prije toga su mladi Kijevljani dominirali u prvom poluvremenu (ali bez velikih opasnosti pred vratima hrvatske momčadi), dok je u nastavku utakmice ritam dodatno pao.

Tijekom lutrije jedanaesteraca Renato Josipović je obranio dva udarca suparničkih igrača, dok su za hrvatsku momčad i prolaz poentirali Julardžija, Šipoš, Gvardiol i Karrica.

Juniorska Liga prvaka, doigravanje: Dinamo Kijev - Dinamo Zagreb 0:0, jedanaesterci 3:4