Objavljeno: Sri 06.11.2019.

Juniorska LP: Dinamo pobijedio Šahtar i zadržao vrh

Juniori Dinama ostvarili su novi uspjeh u skupini C Lige prvaka. U četvrtom nastupu Dinamo je upisao drugu pobjedu. Na domaćem terenu Dinamo je svladao Šahtar 1:0 i time je zadržao prvo mjesto na ljestvici.

Prije ovog slavlja Dinamo je u juniorskoj Ligi prvaka pobijedio Atalantu te u gostima remizirao kod Manchester Cityja i Šahtara. Ovaj je put posve nadigrao ukrajinskog suparnika te je po prikazanoj igri i kreiranim prilikama trebao slaviti i uvjerljivije.

Šahtar se uspješno branio, najviše zahvaljujući svom vrataru, tijekom prvog poluvremena, no u 61. minuti dogodio se trenutak oduke kada je jedini gol na susretu postigao Tomislav Krizmanić.

U idućoj utakmici mladi igrači Dinama 26. studenoga gostuju kod Atalante koja je u ovom kolu kao domaćin svladala Manchester City 1:0.

Juniorska LP, skupina C (4. kolo): Dinamo - Šahtar 1:0 (Krizmanić 61.), Atalanta - Manchester City 1:0

Redoslijed: 1. Dinamo 8, 2. Atalanta 7, 3. Manchester City 4, 4. Šahtar 2