Objavljeno: Uto 01.10.2019.

Juniorska LP: Dva gola Šipoša za remi Dinama kod Manchester Cityja

Juniori Dinama ostvarili su novi odličan rezultat u skupini C Lige prvaka. Nakon domaće pobjede protiv Atalante (1:0), u drugom nastupu zagrebačka je momčad odigrala 2:2 kod vršnjaka iz Manchester Cityja.

Dva je puta vodio favorizirani domaćin. Prvi put nakon pogotka Doylea u 18. minuti, a drugi put nakon što je Dinamovu mrežu zatresao Bernabe u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

No, Dinamo je u oba slučaja smogao snage za povratak u susret i oba je puta strijelac bio sjajni Leon Šipoš. Prvo je u 27. minuti izjednačio na 1:1, a u 80. na konačnih 2:2.

Juniorska Liga prvaka, 2. kolo (skupina C): Manchester City - Dinamo 2:2 (Doyle 18.,  Bernabe 45.+1/Šipoš 27., 80.), Atalanta - Šahtar 2:2

Redoslijed: 1. Manchester City 4, 2. Dinamo 4, 3. Atalanta 1, 4. Šahtar 1