Objavljeno: Čet 22.07.2021.

Konferencijska liga, drugo pretkolo: Osijek odigrao 0:0 u Szczecinu

Nogometaši Osijeka odigrali su 0:0 u Szczecinu kod Pogona u prvom susretu drugog pretkola Konferencijske lige. Drama oko ukupnog pobjednika time se nastavlja i odluka će pasti u Gradskom vrtu za sedam dana kada se igra uzvratni dvoboj.

Žustro i žestoko u utakmicu su ušle obje momčadi, s time da je Pogon u prvih deset minuta imao dvije dobre prilike za vodstvo. U ostatku prvog dijela Osijek je zagospodario terenom. Bila je primjetna nešto veća kvaliteta Osječana koji su, ipak, teško stvarali prave šanse.

Najčešće je pokušavao Mierez, ali prvih 45 minuta je završilo bez pogodaka.

Nastavak nije donio značajnije promjene u igri. Energični su na terenu bili igrači oba sastava, ali su prave prilike pred vratarima bile rijetke. Čak je Pogon u nastavku bio nešto napadački odvažniji i bio je bliže pogotku, ali sve je završilo utakmicom bez golova.

Konferencijska liga, drugo pretkolo (prva utakmica): Pogon - Osijek 0:0