Objavljeno: Pet 15.11.2019.

Kup, futsal: Ispali Novo Vrijeme Apfel i Square!

U osmini finala Hrvatskog kupa u futsalu ispali su Novo Vrijeme Apfel i Square, trenutačno dvije najbolje momčadi Prve HMNL.

Oba su sastava gostovala i oba su ispala nakon raspucavanja. Novo Vrijeme Apfel gostovalo je u Omišu kod Olmissuma gdje je domaćin, nakon 1:1 u osnovnom dijelu dvoboja, slavio s 4:3. Makarani su poveli golom Kazazića u drugoj minuti, no u 12. je izjednačio Sekulić. Baš je Kazazić kasnije u raspucavanju bio tragičar kod poražene momčadi.

Na isti način, raspucavanjem, Square je ispao kod Crnice u Šibeniku (3:3, 4:5). Šibenčani su vodili 3:0 deset minuta prije kraja (strijelci Perić, Šamija i Vuković), no Square je uspio izjednačiti (dva gola Kuraje i jedan Daničića), ali je i kasnije ispao.

Davor Kanjuh zabio je dva gola za slavlje Futsal Dinama kod Broda 035 (4:2), dok je Alumnus u gostima svladao Porto Tolero s 3:2.

Gorup je tri minute prije kraja bio strijelac za Petrinjčicu i izjednačenje na 3:3 protiv Kijeva, nakon čega je Petrinjčica bila uspješnija u raspucavanju (8:7) i time prošla dalje.

Hrvatski nogometni kup u malom nogometu, osmina finala: Olmissum - Novo Vrijeme Apfel 1:1, 4:3, Brod 035 - Futsal Dinamo 2:4, Crnica - Square 3:3, 5:4, Porto Tolero - Alumnus 2:3, Petrinjčica - Kijevo 3:3, 8:7

Nedjelja (17.11.): Vinkovci - Uspinjača Gimka (20 sati), Našice - Vrgorac (20:30 sati)

Ponedjeljak (18.11.): Futsal Pula - Split (18 sati)