Objavljeno: Sub 16.03.2019.

Kup, futsal: Sjajna finalna utakmica, Uspinjača Gimka pobjednik

Uistinu su sjajnu finalnu utakmicu Hrvatskog nogometnog kupa u malom nogometu odradili igrači Alumnusa i Uspinjače Gimke u Slavonskom Brodu. "Zagrebački derbi" na kraju je završio pobjedom Uspinjače Gimke 7:6 koja je postala novi osvajač Kupa.

Iako je devet minuta prije kraja Uspinjača Gimka imala velikih i sigurnih 7:3, igrači Alumnusa bili su daleko od predaje. Malo po malo Alumnus je smanjivao minus te je golovima Pezelja, Markića i Perkovića četiri minute prije kraja došao na samo 6:7.

U završnici je Alumnus imao priliku izjednačiti, no vratar Vuković spriječio je takvo što i veliko slavlje Uspinjače Gimke moglo je početi.

U pobjedničkoj momčadi Koturović i Toth postigli su po dva pogotka, dok su na drugoj strani dva gola dali Perković i Pezelj.

Hrvatski nogometni kup u malom nogometu, finale: Uspinjača Gimka - Alumnus 7:6