Objavljeno: Pet 22.10.2021.

Kvalifikacije U-19 (žene): Hrvatice upisale drugu pobjedu

Hrvatske nogometne reprezentativke do 19 godina ostvarile su i drugu pobjedu u isto toliko nastupa kvalifikacijske skupine 5 za odlazak na Europsko prvenstvo. Nakon Lihtenštajna, mlade hrvatske nogometašice su u Puli nadjačale vršnjakinje iz Latvije s 3:1.

Gošće su vodile 1:0 golom Poluhoviče i taj je rezultat stajao sve do sudačke nadoknade prvog poluvremena. Tada je izjednačila Šabašov, dok su u nastavku Hrvatice potpuno okrenule rezultat, a Domazet u 58. i Blažević u 70. minuti su pogađale za konačnih 3:1.

Nakon dva odigrana kola, Hrvatska i Kosovo imaju maksimalnih šest bodova te će međusobni dvoboj (25. listopada) odlučiti o pobjednicama skupine.

Kvalifikacije za EP U-19 (žene), 2. kolo: Hrvatska - Latvija 3:1 (Šabašov 45.+3, Domazet 58., Blažević 70./Poluhoviča 30.), Kosovo - Lihtenštajn 2:1