Objavljeno: Pet 25.10.2019.

Kvalifikacije za EP, U-17: Hrvatska prošla prvi krug

Hrvatska reprezentacija do 17 godina uspješno je apsolvirala prvi krug kvalifikacija za odlazak na Europsko prvenstvo.

Nakon dvije utakmice i dvije pobjede, Hrvatska U-17 izborila je plasman u Elitno kolo kvalifikacija. Na turniru u Škotskoj mladi su hrvatski nogometaši prvo svladali Island s 3:2, a u drugom su susretu s 4:0 bili bolji od Armenije.

Nakon samo deset minuta utakmice protiv Armenije, već je Hrvatska imala vodstvo od 2:0. U prvoj minuti strijelac je bio Duvnjak, a u devetoj Barišić. Potom je u 64. za 3:0 zabio Bilić, a sve je zaokružio Bartol Barišić svojim drugim golom u 71. minuti za konačnih 4:0.

Posljednji susret Hrvatska U-17 odigrat će se tijekom ponedjeljka protiv domaćina turnira.

Kvalifikacije za EP, U-17: Hrvatska U-17 - Armenija U-17 4:0 (Duvnjak 1., Barišić 9., 71., Bilić 64.)