Objavljeno: Sri 09.10.2019.

Kvalifikacije za LP: Novo Vrijeme ostvarilo drugu pobjedu

Hrvatski prvak Novo Vrijeme upisao je drugu pobjedu u skupini 6 kvalifikacijske Glavne runde Lige prvaka.

Nakon uvjerljivog nastupa i lagane pobjede protiv ciparske Omonije od 5:2, Makarani su se u drugom kolu mnogo teže obračunali s armenskim Leo Futsalom kojeg su pobijedili 5:3.

Leo Futsal poveo je u petoj minuti golom Kelsona, ali vrlo brzo nakon toga izjednačio je Kazazić. Početkom nastavka Novo Vrijeme je napravilo odmak te je povelo 3:1 golovima Bajrušovića i Osredkara. No, Armenci se nisu predavali te su smanjili na 2:3 novim golom Kelsona čime je utakmica opet bila vrlo neizvjesna.

I bio je susret potpuno otvoren sve do 38. minute kada je Osredkar postigao svoj drugi pogodak za 4:2. U posljednjih sedam sekundi dvoboja još je svaka momčad postigla po jedan gol za konačnih 5:3.

Nakon dva kola Novo Vrijeme ima maksimalnih šest bodova, ali još nije osiguralo prvo mjesto. Slijedi mu posljednji ispit, utakmica u petak (20:30 sati) protiv makedonskog Shkupija koji ima pobjedu i poraz te još uvijek može ugroziti hrvatskog prvaka.

Glavna runda LP, skupina 6 (2. kolo): Novo Vrijeme - Leo Futsal 5:3 (Kazazić 7., Bajrušović 22., Osredkar 25., 38., 40./Kelson 5., 29., Alemao 40.), Shkupi - Omonia 7:4

Redoslijed: 1. Novo Vrijeme 6 bodova, 2. Leo Futsal 3, 3. Shkupi 3, 4. Omonia 0