Objavljeno: Pet 11.10.2019.

Kvalifikacije za LP: Novo Vrijeme u Elitnoj rundi

Hrvatski prvak Novo Vrijeme ponovno se plasirao u Elitnu rundu futsalske Lige prvaka, nakon što je ostvario sve tri pobjede u skupini 6 Glavne runde kojoj je domaćin bila Makarska.

Nakon uspješnih izvedbi protiv Omonije i Leo Futsala, u posljednjem nastupu Novo Vrijeme je osiguralo prvo mjesto i veliko slavlje pobjedom protiv makedonskog Shkupija od 4:2.

Razlika u kvaliteti bila je vidljiva, a prednost su na stranu domaćina u sedmoj i 16. minuti donijeli Osredkar i Babić golovima za 2:0. Na kraju prvog poluvremena Gligorov je smanjio na 1:2, no u nastavku je prvo Musinov povećao na 3:1, a potom svojim drugim pogotkom Saša Babić zapečatio prolaz dalje golom za 4:1.

U samoj završnici tek je Leveski uljepšao poraz svog Shkupija, a veliko slavlje na parketu i tribinama moglo je početi.

Glavna runda LP, skupina 6 (3. kolo): Novo Vrijeme - Shkupi 4:2 (Osredkar 7., Babić 16., 32., Musinov 28./Gligorov 18., Leveski 40.), Leo Futsal - Omonia 6:5

Redoslijed: 1. Novo Vrijeme 9 bodova, 2. Leo Futsal 6, 3. Shkupi 3, 4. Omonia