Objavljeno: Uto 08.10.2019.

Kvalifikacije za LP: Novo Vrijeme uvjerljivo startalo

Hrvatski prvak Novo Vrijeme pobjednički je otvorio natjecanje u skupini 6 Glavne runde kvalifikacija za plasman u futsalsku Ligu prvaka.

Novo Vrijeme je u Makarskoj domaćin ovoj skupini, a u prvom susretu Makarani su s uvjerljivih 5:2 pobijedili ciparsku Omoniju.

Gosti su odolijevali tijekom prvih 15 minuta, a onda ih je s dva gola, unutar manje od 20 sekundi, slomio Matej Fideršek. U drugom poluvremenu raspucale su se obje momčadi, ali u niti jednom trenutku nije dovedena u pitanje startna pobjeda hrvatskog prvaka.

Još je dva gola za Novo Vrijeme postigao Lucao, a jedan Horvath, dok je dvostruki strijelac za Omoniju bio Mantelli.

U drugom ogledu armenski Leo lako je pobijedio makedonski Shkupi (7:2), a baš je Leo idući suparnik Novog Vremena, u srijedu (20:30 sati).

Glavna runda LP, skupina 6 (1. kolo): Novo Vrijeme - Omonia 5:2 (Fideršek 17., 17., Lucao 26., 31., Horvath 34./Mantelli 33., 36.), Leo - Shkupi 7:2