Objavljeno: Ned 12.06.2022.

Kvalifikacije za popunu Prve NL: Vukovar 1991 novi drugoligaš

Iduće sezone u drugoligaškom okruženju, po novome Prvoj NL, igrat će nogometaši Vukovara 1991. Aktualni prvak Treće HNL - Istok s 2:0 je kao gost pobijedio Mladost Ždralovi u Bjelovaru.

Već u 11. minuti Vukovar 1991 je poveo i to pogotkom Josipa Barišića. Ostatak prvog poluvremena prošao je u žestokim napadima Mladosti Ždralovi, no nijedna od nekoliko sjajnih prilika nije realizirana te su gosti zadržali minimalnu prednost.

Utakmica je odlučena nakon točno sat vremena igre kada je Ivan Aleksić zatresao mrežu domaćina ovog susreta i postavio konačnih 2:0. Do kraja Mladost više nije imala snage za veliki preokret.

U Prvoj NL tako će se iduće sezone natjecati Hrvatski dragovoljac, Rudeš, Inter-Zaprešić, Jarun, Kustošija, Dugopolje, Solin, Cibalia, Orijent 1919, Dubrava Tim Kabel, BSK i Vukovar 1991.