Objavljeno: Pon 10.02.2020.

Međunarodni turnir: Gruzija U-17 bolja od hrvatskih nada

Hrvatska reprezentacija do 17 godina odigrala je drugu utakmicu na međunarodnom turniru u španjolskoj La Mangi.

Nakon startne pobjede protiv vršnjaka iz Norveške (2:1), u drugom je susretu mlada hrvatska reprezentacija upisala poraz. S 3:2 bolja je bila Gruzija U-17.

Od starta su mladi Gruzijci bili u prednosti. Mamageišvili je u 27. zabio za 1:0, a Gvišiani u 53. za 2:0. Kanižaj je u 57. minuti vratio nadu i smanjio na 1:2, ali je svojim drugim golom Gvišiani u 77. minuti vratio prednost Gruzijaca na dva razlike (3:1).

Na samom kraju ogleda Šaranić je tek smanjio na konačnih 2:3.

U zadnjem kolu, u ponedjeljak, Hrvatska U-17 igrat će protiv Poljske U-17 koja vodi na ljestvici s četiri boda.

Međunarodni turnir: Hrvatska U-17 - Gruzija U-17 2:3

Redoslijed: 1. Poljska U-17 4 boda, 2. Gruzija U-17 3, 3. Hrvatska U-17 3, 4. Norveška U-17 1