Objavljeno: Pon 09.03.2020.

Međunarodni turnir: Veliki preokret hrvatskih nogometašica protiv Finske

Hrvatske nogometašice odigrale su u ciparskoj Larnaci drugu, ujedno i posljednju utakmicu na međunarodnom turniru Cyprus Women's Cup.

Nakon remija protiv Meksikanki (1:1) u prvom susretu, hrvatske su nogometašice u drugom nastupu pobijedile Finsku s 3:2 i to nakon što su gubile 0:2 već nakon 20 minuta igre.

Toliko je vremena bilo dovoljno finskim igračicama Rantali i Oling da zabiju dva gola. No, Ivana Rudelić je u 22. minuti smanjila na 1:2, dok je Izabela Lojna u 40. minuti izjednačila na 2:2.

Trenutak odluke dogodio se u 56. minuti kada je Iva Landeka postigla pobjedonosni pogodak za Hrvatsku (3:2).

Cyprus Women's Cup: Hrvatska - Finska 3:2 (Rudelić 22., Lojna 40., Landeka 56./Rantala 5., Oling 20.)