Objavljeno: Pet 13.09.2019.

Međunarodni turnir: Vrlo dobra partija hrvatskih U-19 nogometašica

Hrvatske nogometašice do 19 godina starosti odradile su vrlo dobru drugu utakmicu na Međunarodnom turniru u Kini.

Nakon visokog poraza 1:5 od kineskih vršnjakinja, mnogo bolje su mlade Hrvatice odigrale protiv godinu dana starijih Kineskinja (U-20) te su od jačeg suparnika, nego na samom startu turnira, izgubile samo 0:2.

Oba je pogotka jaka i kvalitetna Kina U-20 postigla u prvom poluvremenu. Prvi je zabila Yunlang u 19., a drugi Yinghua u 30. minuti. Mlade Hrvatice odradit će još jednu utakmicu na ovom jakom Wuxi 2019. turniru.

Hrvatska U-19 igrala je u sastavu: Fiket, Domazet, Ciglević, Pranješ, Lucić, Gegollaj, Petarić, Glibo, Pernar, Kurkutović, Šabašov, a još su u igru ušle: Mandić, Miočinović, Stančić i Kalaj.

Međunarodni turnir Wuxi 2019., 2. kolo: Kina U-20 - Hrvatska U-19 2:0