Objavljeno: Uto 10.09.2019.

Međunarodni U-19 turnir: Nevjerojatan poraz Hrvatske nakon 3:0

Hrvatski nogometaši do 19 godina starosti okončali su porazom međunarodni turnir kojem su prethodnih dana bili domaćini.

Nakon dva neodlučena rezultata (0:0 protiv Rusije i 1:1 protiv Francuske), Hrvatska je u Krapini izgubila od Slovenije 3:4, iako su izabranici Josipa Šimunića vodili 3:0 do 73. minute!

Bročić u petoj, a potom Janković u 14. i 20. minuti bili su strijelci za Hrvatsku U-19 i visoko vodstvo od 3:0. I takav je rezultat bio do 73. minute kada je započeo nevjerojatni preokret. Cipot je u 73. pogodio za 1:3, Urbančič potom u 78. za 2:3, da bi Repas u 89. i 90. minuti dva puta pogađao hrvatsku mrežu za konačni poraz mladih hrvatskih nogometaša.

Međunarodni turnir, 3. kolo: Hrvatska U-19 - Slovenija U-19 3:4 (Bročić 5., Janković 14., 20./Cipot 73., Urbančič 78., Repas 89., 90.)